جلسه هماهنگی نمایندگان استانی و پرسش و پاسخ در صندوق ذخیره بسیجیان برگزار گردید

دومین جلسه هماهنگی نمایندگان در سال جاری با حضور عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اقتصادی صندوق ذخیره بسیجیان، نماینده های چند استان و جمعی از معاونین در سالن جلسات صندوق ذخیره بسیجیان بر گزار شد. به گزارش واحد رسانه و اطلاع رسانی، در ابتدای این جلسه محمد رضا طالبی ضمن تبریک ایام عید […]

دومین جلسه هماهنگی نمایندگان در سال جاری با حضور عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اقتصادی صندوق ذخیره بسیجیان، نماینده های چند استان و جمعی از معاونین در سالن جلسات صندوق ذخیره بسیجیان بر گزار شد.

به گزارش واحد رسانه و اطلاع رسانی، در ابتدای این جلسه محمد رضا طالبی ضمن تبریک ایام عید قربان و غدیر و بزرگداشت روز عفاف و حجاب گفت: دو واژه‌ی «حجاب» و «عفاف» در اصل معنای منع و امتناع مشترک اند. و برای مردان و زنان جامعه اسلامی تفاوتی ندارد اما تفاوتی که بین منع و بازداری حجاب و عفت است، تفاوت بین ظاهر و باطن است؛ یعنی منع و بازداری در حجاب مربوط به ظاهر است، ولی منع و بازداری در عفت، مربوط به باطن و درون است.

در ادامه این جلسه نماینده گان استانهای خراسان رضوی، گلستان، گیلان، کرمانشاه و  قزوین به نمایندگی از دیگر استانها به ترتیب سوالات خود را مطرح کرده و مسائل مربوط به اعضا، بیمه درمان، موضوعات اداری، مشکلات درگاه و…  را عنوان کردند و توضیحاتی در رابطه با این عناوین دادند سپس معاون مالی صندوق ذخیره بسیجیان ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات نمایندگان به سوالات آنها پاسخ داد.

وی با اشاره به کارهای صورت گرفته در سال جاری گفت: بحمدالله تا به امروز تمامی کارهای که از پیش برای سال 1401 برنامه ریزی شده بود انجام شده و بعد از این هم انجام خواهد شد.

در انتهای این جلسه صمیمی نماینده های استانی نیز از عضو هیئت مدیره و معاون مالی اقتصادی صندوق و کارکنان ستادی بخاطر برگزاری این جلسات تشکر نمودند.

 *پایان پیام*