پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره بسیجیان

احمد اسفندیاری، رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره بسیجیان به نمایندگی از هیئت مدیره در پیامی فرا رسیدن سال نو را به اعضای صندوق، خانواده شهدا و جانبازان و همه مردم ایران تبریک گفت.به گزارش واحد رسانه صندوق ذخیره بسیجیان متن پیام احمد اسفندیاری به شرح ذیل می باشد: یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر […]

احمد اسفندیاری، رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره بسیجیان به نمایندگی از هیئت مدیره در پیامی فرا رسیدن سال نو را به اعضای صندوق، خانواده شهدا و جانبازان و همه مردم ایران تبریک گفت.
به گزارش واحد رسانه صندوق ذخیره بسیجیان متن پیام احمد اسفندیاری به شرح ذیل می باشد:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 حمد و سپاس خدای را که به ید قدرت بی منتهایش دریای آفرینش را جاری کرد و به اراده ازلی اش همه خلق را صورت بخشید

فرا رسیدن سال نو گر چه پایانی است بر یک سال فعالیت، اما آغازی است بر کوشش و خدمتی دیگر، سالی که باید به امید فردایی روشن برای فرزندانمان بر تلاش خود بیفزایم و خوشا به حال کسانی که می‌توانند با اتکا به قادر متعال در مسیر رشد و بالندگی ایران عزیز این آزمون را سرافرازانه پشت سرگذراند.
خواهران و برادران همکار: خدمت به خلق خدا، در فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام، ارزش و ثواب فراوانی دارد. در قرآن کریم آمده است؛ «إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُحْسِنینَ» خداوند متعال کسانی را که کار خیر و نیک انجام می‌دهند دوست مى‌دارد و چقدر خوب است که انسان محبوب خدا باشد. پس با خدمت و کمک به همدیگر می‌توان به رضایت الهی و لذت‌های جاودان آخرت رسید.
در سالی که گذشت با تمام فراز و نشیب ها ی پیش رو، صندوق ذخیره بسیجیان سعی نمود به نحو احسن به اعضای صندوق خدمت رسانی نماید و با تلاش همکاران توانستیم قدم های خوبی را برای رفاه حال اعضا برداریم.
اینجانب از طرف اعضای هیئت مدیره و تمام همکارانم حلول سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را که امسال مقارن شده است با میلاد با سعادت حضرت ولیعصر(عج)به خدمت اعضای صندوق، خانواده شهدا و جانبازان و همه هم وطنانم عزیزم تبریک و تهنیت عرض نموده و به برکت شمیم خوش مهدوی سالی سرشار از معنویت را از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.

احمد اسفندیاری
رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره بسیجیان