امضای تفاهمنامه همکاری بین صندوق ذخیره بسیجیان و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر

با هدف  برخوردای اعضای صندوق ذخیره بسیجیان از مزایا و تعهدات بلند مدت بیمه های اجتماعی در زمینه مستمری پیری(سالمندی) از کار افتادگی کلی و بازماندگان متوفی، تفاهمنامه همکاری بین مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و عضو هیئت مدیره و معاونت مالی و اقتصادی صندوق ذخیره بسیجیان به امضا رسید. به […]

با هدف  برخوردای اعضای صندوق ذخیره بسیجیان از مزایا و تعهدات بلند مدت بیمه های اجتماعی در زمینه مستمری پیری(سالمندی) از کار افتادگی کلی و بازماندگان متوفی، تفاهمنامه همکاری بین مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و عضو هیئت مدیره و معاونت مالی و اقتصادی صندوق ذخیره بسیجیان به امضا رسید.

به گزارش واحد رسانه واطلاع رسانی صندوق ذخیره بسیجیان، محمد رضا طالبی  در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: با امضای این تفاهمنامه اعضای صندوق که تا کنون از خدمات بیمه اجتماعی استفاده نکرده اند و فاقد پوشش بیمه اجتماعی می باشند از این پس می توانند با معرفی صندوق با دریافت کارت عضویت از این خدمت جدید بهرمند شوند.

وی توسعه همکاری بین این دو نهاد را فرصتی جدید برای خدمت به بسیجیان عضو دانست و عنوان کرد: کارکنان صندق ذخیره بسیجیان تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا بتوانند به نحو احسن به بسیجیان و اعضای صندوق خدمات رسانی کنند.