تجلیل از جانبازان  و پاسداران شاغل در صندوق ذخیره بسیجیان

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، با حضور رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره بسیجیان، کارکنان و جمعی از مدیران ارشد این مجموعه  از جانبازان و پاسداران شاغل در این مجموعه تجلیل به عمل آمد. به گزارش واحد رسانه و اطلاع رسانی، احمد اسفندیاری در ابتدای این مراسم ضمن  تبریک اعیاد […]

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، با حضور رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره بسیجیان، کارکنان و جمعی از مدیران ارشد این مجموعه  از جانبازان و پاسداران شاغل در این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش واحد رسانه و اطلاع رسانی، احمد اسفندیاری در ابتدای این مراسم ضمن  تبریک اعیاد شعبانیه گفت: به تعبیر رهبر انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) جانبازان عزیز، شهدای زنده‌ی ما هستند؛ چون مثل شهید به میدان جنگ رفته‌اند و مثل شهید ضربت خورده‌اند؛منتها کرامت الهی آنها را حفظ کرده است، ما باید قدر این عزیزان را بدانیم و از حضور آنها در جمع خودمان استفاده کنیم .

وی امنیت امروز کشور را حاصل جانفشانی های جانبازان و پاسداران در دفاع مقدس دانست و عنوان کرد: امروز هر آنچه که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد به برکت 8 سال دفاع مقدس است.

در انتهای این مراسم از جانبازان و پاسداران شاغل در صندوق ذخیره بسیجیان قدردانی به عمل آمد و لوح یاد بود به آنها اهدا شد.