گفت و گویی با حجت الاسلام وحید حنایی نژاد، نماینده صندوق در سازمان بسیج

اهمیت ارائه خدمات به اعضا در هر مجموعه و صندوق ذخیره ای بر کسی پوشیده نیست! مخصوصا در صندوق ذخیره بسیجیان که افراد برای عضویت خود بها پرداخت می نمایند. برای رسیدن به وضعیت ایده آل جهت خدمت رسانی به آحاد بسیجیان مدیر عامل محترم صندوق جناب آقای دکتر اسفندیاری ضمن تعامل به مجموعه سرمایه […]

اهمیت ارائه خدمات به اعضا در هر مجموعه و صندوق ذخیره ای بر کسی پوشیده نیست! مخصوصا در صندوق ذخیره بسیجیان که افراد برای عضویت خود بها پرداخت می نمایند. برای رسیدن به وضعیت ایده آل جهت خدمت رسانی به آحاد بسیجیان مدیر عامل محترم صندوق جناب آقای دکتر اسفندیاری ضمن تعامل به مجموعه سرمایه انسانی سازمان بسیج مستضعفین(سردار بابااحمدی) تصمیم به ایجاد نمایندگی های استانی گرفتند. الحمدلله از سال ۹۸ این امر کلید خورد و هم اکنون صندوق در ۳۲ استان دارای نمایندگی است. در حال حاضر محل نمایندگی ها در معاونت سرمایه انسانی بسیج سپاه های استانی می باشد. در راس نمایندگی های استانی، نمایندگی صندوق در سازمان بسیج مستضعفین از اردیبهشت ۹۸ آغاز به کار نمود. ایجاد مفاهمه بین دفاتر نمایندگی های استانی و سرمایه انسانی بسیج سپاه های استانی ابلاغ دستورالعمل های ستادی و نظارت و ارزیابی استان ها و در نهایت ایجاد همدلی و همزبانی بین مجموعه های استانی از وظایف این نمایندگی می باشد. همچنین حفظ ارتباط مستمر بین صندوق و معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج از دیگر وظایف این دفتر است.
یک ابتکار بسیار کاربردی داشتیم و آن ایجاد کارگروه ویژه صندوق ذخیره بسیجیان در سازمان بسیج است. با این کار تمام ظرفیت های مجموعه سازمان برای تبلیغ و حمایت بیشتر صندوق پای کار آمدند.
به لطف الهی و با اقدامات و سیستمی کردن امورات صندوق اعم از ثبت نام برای عضوگیری و ارائه ی خدمات، توسط جناب دکتر اسفندیاری مدیر عامل محترم چند اتفاق برای صندوق رخ داده؛ *کسب اعتبار بیش از پیش برای صندوق
*توجه به اعضا قدیم و پیگیری حق و حقوق ایشان
*دیگر اتفاق مهم جنس خدمات به اعضا است. مثل بیمه مکمل درمان که در حال حاضر در استان ها بیشترین رضایت مندی از صندوق و هجوم برای عضویت این خدمت است. اعضا با هزینه های بسیار کم از بیمه مکمل درمان بهره مند می شوند. خدمات متنوع و نوینی صندوق ایجاد نموده است و بسیجیان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی صندوق مراجعه فرمایند.
همچنین برای ثبت نام عضویت در صندوق از طریق لینک sahabcard.ir اقدام فرمایند.
در پایان از حضرت ودود برای مسئولین خدوم جمهوری اسلامی و دولت جدیدِ مردمی آرزوی توفیق و سربلندی دارم‌.

سوم ربیع الثانی ۱۴۴۳ ه.ق مطابق با ۱۸ آبان ۱۴۰۰
طلبه بسیجی حجت الاسلام وحید حنایی نژاد