دوباره مردم، دوباره ایمان، دوباره ایران…

برادر ارجمند حضرت آیت الله جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی-دام عزه رئیس جمهور منتخب و محترم مردم ایران سلام علیکم؛ضمن عرض تبریک خدمت حضرتعالی بعنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران، و عرض شادباش به پیروزِ حقیقی این میدان یعنی مردم که با مشارکت چشمگیرشان در انتخابات حرکت به سوی اهداف گام دوم انقلاب را […]

برادر ارجمند حضرت آیت الله جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی-دام عزه رئیس جمهور منتخب و محترم مردم ایران

سلام علیکم؛
ضمن عرض تبریک خدمت حضرتعالی بعنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران، و عرض شادباش به پیروزِ حقیقی این میدان یعنی مردم که با مشارکت چشمگیرشان در انتخابات حرکت به سوی اهداف گام دوم انقلاب را آغاز کردند ملتی شریف و عزیز و کهن، که در بهار سال 1400هجری شمسی، عهد خویش به جا آوردند و نشان دادند در میدان عمل، پیشروتر از مسوولان و متولیان خود، آگاهانه خط شکنی میکنند. مردمانی که گرچه چینِ اَخم هایشان نشان از دلخوری های بجا و به حق دارد؛ اما نه راه گم میکنند ونه آرمان ها را کنار میگذارند و در یک کلام مردمی که آمدند تا ثابت کنند« ما ملّت امام حسینیم»
به راستی مقامِ چنین مردمان نجیب و محجوب و زمان شناس و باگذشتی را با چه بهایی می‌توان ارج نهاد؟… سزای این همدلی و همراهی را تنها با عزمی راسخ و غیرتی انقلابی و اراده ای جهادی برای تحقق ایرانی آباد، امن و مرفه میتوان جبران نمود. ایرانی که شایسته هر ایرانی است. ایرانی که عزت اش متعالی، امنیت اش محفوظ و رفاه اش مطلوب است. مُشتی که امروز بر دهان دشمنان جاهل و غافل و خائن به میهن مان خورد، بارِ مسوولیت مسوولان کشور را بسی سنگین تر می سازد.
با پیروزی حضرتعالی به عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، نماد اعتماد و امید و بصیرت مردمان این سرزمین کهن ، باور داریم که شاهد دوران تازه ای خواهیم بود. دوران رهایی از کسالت و خواب آلودگی؛ دوران پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تولید، دورانی که سرآمد اعصار خدمت و شکوفایی جمهوری اسلامی ایران باشد… و به امید روزهایی که مقدمه ظهور منتظَر آخرالزمان، مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه) خواهد بود…
ان‎شاءالله با توکل به الطاف بی‌کران الهی و در سایه عنایات حضرت بقیه‌ا…الاعظم (ارواحنا الفداء) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ،در خدمت به خلق و کسب رضای خالق متعال پیروز و سربلند باشید.

و من الله توفیق
احمد اسفندیاری
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان
29 خرداد 1400 ه.ش