پیام نوروزی مدیر عامل صندق ذخیره بسیجیان

سلام علیکمدر سالی که گذشت فراز و نشیب های بسیاری در مسیر اقتدار ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه بسیجیان عزیز قرار گرفت که با همه ی تلخی ها و سختی هایش گذشت. روزی که ویروس منحوس کرونا مدعیان جهان را به زمین افکند ، بسیجیان مخلص با توکل به خدای متعال در مسیر خدمت […]

سلام علیکم
در سالی که گذشت فراز و نشیب های بسیاری در مسیر اقتدار ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه بسیجیان عزیز قرار گرفت که با همه ی تلخی ها و سختی هایش گذشت. روزی که ویروس منحوس کرونا مدعیان جهان را به زمین افکند ، بسیجیان مخلص با توکل به خدای متعال در مسیر خدمت رسانی به مردم عزیز همراه با کادر سلامت در مهار این ویروس منحوس همصدا با مردم شدند و هر جایی که توانی بود مشارکت کردند. در گیرودارهای اقتصادی ناشی از تحریم ها و فشارهای ناعادلانه مستکبرین و تعطیلی کسب و کارها در بحران کرونا، این بسیجیان بودند که با خلق کمک های مومنانه دست ضعیف و مستمند را گرفتند و همراهی کردند و اگر بخواهیم سیاهه ای از خدمات بسیجیان بنویسیم قطعا دراین پیام نمی گنجد.
خرسندیم که خداوند متعال فرصت خدمت گذاری به بسیجیان عزیز را به اینجانب وهمکارانم درصندوق ذخیره بسیجیان عنایت فرموده و ان شاالله در سالی که آغازش با اعیاد شعبانیه همراه است ، به نام پربرکت مهدی موعود(عج) فعالیت هایمان را با فرمان اماممان در “تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” همراه خواهیم نمود و بتوانیم برای توانمندسازی و کارآفرینی بسیجیان همت گمارده و در تحقق منویات رهبر عزیزمان پیشرو باشیم.
در انتها ضمن عرض شادباش نوروز باستانی و آغاز بهار آفرینش ، برای مردم عزیز پیروزی و سربلندی در تمامی عرصه های فردی و اجتماعی و برای همکارانم توفیق خدمت به مردم و کسب رضای خالق در ظل توجهات حضرت بقیه الله العظم ولیعصر (عج) و تحت زعامت و رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) خواهانم.

احمد اسفندیاری
رییس هییت مدیره و مدیرعامل
صندوق ذخیره بسیجیان
۳۰ اسفند ۱۳۹۹