مراسم اهدای جایزه پویش وحدت به رسم امام رضایی ها
در استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره بسیجیان،مراسم قرعه کشی برندگان پویش در هفته بسیج با حضور مدیرعامل و مسئولین ستادی در ستاد صندوق ذخیره بسیجیان با پخش مستقیم از شبکه اینترنت صورت پذیرفت و به ۱۴۵۰ نفر از اعضای شرکت کننده در پویش در سطح کشور جوایزی تقدیم شد. در این راستا در استان خراسان […]

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره بسیجیان،مراسم قرعه کشی برندگان پویش در هفته بسیج با حضور مدیرعامل و مسئولین ستادی در ستاد صندوق ذخیره بسیجیان با پخش مستقیم از شبکه اینترنت صورت پذیرفت و به ۱۴۵۰ نفر از اعضای شرکت کننده در پویش در سطح کشور جوایزی تقدیم شد. در این راستا در استان خراسان رضوی برنده ی خوش شانس تبلت اقای حسین بافیان طوسی با حضور در محضر امام رئوف حضرت امام رضا علیه السلام با دریافت یک جلد قران متبرک حرم مطهر رضوی و یک دستگاه تبلت از مسوول محترم نمایندگی صندوق در استان خراسان رضوی خادم الرضا سید محمود طالبیان در تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ پرونده اهدای جوایز استان خراسان رضوی به پایان رسید.
گفتنی است جوایز نفرات برگزیده دیگر در استان خراسان رضوی شامل تسهیلات قرض الحسنه ده میلیون تومانی ، بن خرید لوازم بهداشتی ، بن خرید اینترنت از طریق شعب بانک عامل در استان و بسته بیمه از طریق سایت سحاب به برندگان استان تقدیم شد.

اینجاست طبیبی که ندارد نوبت
هر دل که شکسته تر بود پیش تر است