مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید مدافع حرم عبدالله باقری نیارکی

با برنامه‌ریزی واحد عقیدتی سیاسی صندوق ذخیره بسیجیان و مشارکت کارکنان، دیدار با خانواده‌ی محترم شهید مدافع حرم عبدالله باقری نیارکی صورت گرفت. این دیدار با گرامیداشت روز دختر و ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) همزمان گردید.

مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید عبدالله باقری نیارکی

برنامه دیدار با خانواده‌ی محترم شهدا یکی از برنامه‌های عقیدتی سیاسی ودجا می‌باشد که از سال گذشته آغاز گردید. بر این اساس با برنامه‌ریزی واحد عقیدتی سیاسی صندوق ذخیره بسیجیان و مشارکت کارکنان، دیدار با خانواده‌ی محترم شهید مدافع حرم عبدالله باقری نیارکی صورت گرفت. این دیدار با گرامیداشت روز دختر و ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) همزمان گردید. پدر شهید باقری نیارکی چند خاطره از فرزند خویش برای جمع حاضر تعریف نمود و در انتها شهادت که بالاترین دعا در حق برادر است از سوی پدر شهید برای کارکنان صندوق از خداوند متعال خواسته شد. گفتنی است شهید عبدالله باقری دارای دو دختر به سن 8 و 12 سال است .

مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید عبدالله باقری نیارکی مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید عبدالله باقری نیارکی مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید عبدالله باقری نیارکی مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید عبدالله باقری نیارکی مراسم دیدار با خانواده‌ی محترم شهید عبدالله باقری نیارکی