مراسم رونمایی از بازی «سایه انتقام»

مراسم رونمایی از بازی «سایه انتقام» که با حمایت مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون طراحی و تولید شده است، روز دوشنبه ۱۵ دی‌ماه در محل این مرکز واقع در شرق تهران برگزار شد. احمد اسفندیاری، مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه امروز فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای تبدیل به […]


مراسم رونمایی از بازی «سایه انتقام» که با حمایت مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون طراحی و تولید شده است، روز دوشنبه ۱۵ دی‌ماه در محل این مرکز واقع در شرق تهران برگزار شد.

احمد اسفندیاری، مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه امروز فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای تبدیل به واقعیتی در جهان شده‌اند، اظهار کرد: تاکنون قدرت‌های استکباری و جریان لیبرال دموکراسی غربی از این فضا به خوبی استفاده کرده‌اند و ما عقب هستیم. زندگی افراد با این فضا آمیخته شده و در هر زمان و مکانی، حضور در این فضا اتفاق می‌افتد.

ایشان با طرح این پرسش که آیا حاج قاسم‌ها که سرباز وطن هستند و کسانی که جان‌فشانی کرده‌اند، تکرار شدنی هستند؟ ادامه داد: بله، این الگو‌ها قابلیت تکرار دارند. یکی از بهترین‌ها راه‌ها برای نشان دادن سیره عملی شهید سلیمانی‌ها به نسل آینده، علی‌رغم همه اقدامات و فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی، تولید بازی‌های رایانه‌ای است، چرا که از همان خردسالی و نوجوانی افراد به واسطه این بازی‌ها، با محتوا‌هایی درباره حوزه فعالیتی و معرفتی این شهدا آشنا می‌شوند.
در پایان این مراسم، از بازی «سایه انتقام» در محل مرکز شتابدهی و نوآوری رایمون رونمایی به عمل آمد.