بسم رب الشهداء و الصديقين وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند مرده مپندار، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی می‌دهند. ( سوره آل عمران آیه ۱۶۹)

ترور، بزدلانه ترین گزینه ای است که آمریکا و رژیم اشغالگرقدس برای مقابله با ملت ایران روی میز دارند ،این یعنی اینکه تا همین جا ما پیروزیم و یک مشت وحشی دیوانه وار تشنه خون عزیزان ما هستند، ازسردار دلها تا دانشمند شهید دکترمحسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و فناوری وزارت دفاع وپشتیبانی نیروهای […]


ترور، بزدلانه ترین گزینه ای است که آمریکا و رژیم اشغالگرقدس برای مقابله با ملت ایران روی میز دارند ،این یعنی اینکه تا همین جا ما پیروزیم و یک مشت وحشی دیوانه وار تشنه خون عزیزان ما هستند، ازسردار دلها تا دانشمند شهید دکترمحسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و فناوری وزارت دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح؛ شهادت دانشمند برجسته کشورمان نشان می دهد که اگر استکبارجهانی را در عرصه جهانی به حال خودش رهاکنیم، صهیونیست‌ها با عوامل‌شان در داخل کشور، امن و امان را از ما سلب خواهند کرد! لذا راهی جز مبارزه فراگیر با استکبار وعوامل آن در عرصه جهانی برای برچیدن اسرائیل،پیش روی ما نیست!
خروش انقلابی ما به زودی آمران و عاملان این جنایت و تک تک آن تارنشینان روسیاه تاریخ را با سیلی انتقام سخت از سریر قدرت پایین می‌کشد و زلزال سهمگین و ابابیل فولادین اقتدار ملت ایران دیر یا زود بر آنها فرود خواهد آمد.

اینجانب به نمایندگی از کارکنان و اعضای صندوق ذخیره بسیجیان شهادت این دانشمند و مجاهد فی سبیل الله را به فرماندهی معظم کل قوا، امت حزب الله، وزیردفاع وپشیبانی نیروهای مسلح ، همکاران، بویژه خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

احمداسفندیاری
رئیس هئیت مدیره ومدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان