به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره بسیجیان، به مناسبت چهل و یکمین سالروز تأسیس سازمان بسیج به فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، دکتر احمد اسفندیاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان در پیامی هفته بسیج را به بسیجیان تبریک گفت.

بسم رب شهداء و الصدیقین پنجم آذرماه را که سالروز صدور فرمان تاریخ ساز رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)،  مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان است گرامی می داریم. ناگفته پیداست این نهاد اصیل و شریف مردمی به همان طراوت و سرزندگی سال های آغازین است و در عرصه های گوناگون سیاسی، نظامی، فرهنگی، […]

بسم رب شهداء و الصدیقین

پنجم آذرماه را که سالروز صدور فرمان تاریخ ساز رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)،  مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان است گرامی می داریم. ناگفته پیداست این نهاد اصیل و شریف مردمی به همان طراوت و سرزندگی سال های آغازین است و در عرصه های گوناگون سیاسی، نظامی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و سلامت میهن عزیز اسلامی مان همچنان حضوری موثر و پررنگ دارد.

چهار دهه از ظهور فکر و فرهنگ بسیجی و پدیدار شدن بسیج مستضعفین در میهن اسلامی مان می گذرد و نقش آفرینی های اثرگذار و سرنوشت‌ساز و درخشان این نهاد مبارک و مردمی در عرصه های علم و معرفت و فتح قله های متعدد که در امتداد و ادامه ی مجاهدات های خستگی ناپذیر رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده، شاهدی گویا بر عملکرد شریف این نهاد مقدس است.

به چشم می بینیم که بسیجیان مدافع سلامت در جهت حفظ آرامش مردم عزیزمان و مقابله با ویروس منحوس کرونا چه جان فشانی ها و از خودگذشتگی ها که نکرده اند و مخلصانه و صادقانه، بی هیچ منت یا چشم داشتی در حال خدمت به ملت ایران هستند که این مهم از نقاط عطفِ اعجاب آور و پرمعنای انقلاب اسلامی ست و پدیده ای برجسته در تاریخ معاصر ایران عزیزمان محسوب می شود.

یاد و خاطره و آرمان‌ شهدا و حماسه سازان بسیجی و نیز شهدای سلامت را در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب و میهن اسلامی گرامی می دارم و ضمن تجلیل از مجاهدت های مخلصانه و خدمت های بی منت و بی شمار بسیج در روند پیشرفت و تعالی کشور و امدادرسانی جهادی به مردم در سختی‌ها و مصایب در برهه های گوناگون و تکریم بیعت علوی و عاشورایی آنان با ولی فقیه زمان، تداوم موفق جلوه های تعهد، بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و ولایتمدار، تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را که متضمن تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و پشتوانه نیل به آمال و آرزوهای بسیج جهانی اسلام در آزاد سازی قدس شریف و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی( ارواحنافداه) است، از درگاه حق خواستارم.

دکتر احمد اسفندیاری

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان

5 آذر 1399