پیام دکتر احمد اسفندیاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

پیام دکتر احمد اسفندیاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس : خداوند متعال ملت ها و امت های مختلف را در برهه های سرنوشت سازی می آزماید که عملکرد ملت ها در آن لحظات خاص برای همیشه در تاریخ بشریت ثبت و ضبط خواهد شد.ملت مقاوم و […]

پیام دکتر احمد اسفندیاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس :

خداوند متعال ملت ها و امت های مختلف را در برهه های سرنوشت سازی می آزماید که عملکرد ملت ها در آن لحظات خاص برای همیشه در تاریخ بشریت ثبت و ضبط خواهد شد.
ملت مقاوم و غیور ایران اسلامی با آرمان های بلند و ارزشمندی قیام نمود و یکی از بزرگ ترین طاغوت های زمانه را با لطف و اراده الهی از اریکه قدرت به زیر انداخت. شیاطین از این حرکت عظیم احساس خطر نمودند و خبیث ترین جلاد منطقه را تجهیز و تحت حمایت همه جانبه قرار دادند تا ریشه حرکت الهی مردم انقلابی ایران را بخشکانند.
اراده الهی بر آن قرار گرفت که با دم مسیحایی خمینی کبیر(ره) سیل عاشقان و دلدادگان اسلام و انقلاب به سوی جبهه های نبرد حق علیه باطل سرازیر شود و با ایثار و جانبازی همه ملت ایران برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران دشمن متجاوز به شدت تنبیه شد و ذره ای از خاک میهن از دست نرفت.
به فرموده امام خامنه ای (مد ظله العالی): این بسیار مهم است که فرهنگ دفاع مقدس در تمام سطوح کشور نهادینه شود، پایبندی به این فرهنگ می تواند پیروزی و موفقیت در همه عرصه ها را تضمین نماید.
اکنون که جنگ به عرصه اقتصادی رسیده است، باید بدانیم خدای اقتصاد همان خدای دفاع مقدس است، اگر ما همان رزمنده ها باشیم.
ضمن گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ملت غیور انشاالله در سایه عنایات حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) و هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) بتوانیم با اتکا به توان مردم بویژه جوانان عزیز ایران، خرمشهرهای اقتصادی را نیز فتح نماییم.

دکتر احمد اسفندیاری
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان
31 شهریور 1399