کارگاه آموزشی، سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان برگزار شد

کارگاه آموزشی صندوق ذخیره بسیجیان با حضور فرماندهی محترم سپاه صاحب الزمان (عج)، مسئولین نیروی انسانی نواحی استان اصفهان و همچنین نماینده صندوق ذخیره بسیجیان در تاریخ 29 مهر ماه 98 برگزار گردید.

این کارگاه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع شد و سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فداء فرمانده سپاه صاحب الزمان به تبیین شاخص های قدرت جمهوری اسلامی در عرصه های علم و فناوری و قدرت نظامی و دفاعی اشاره نمودند و فعالیت جهادی مدیران و مسئولان کشور را عامل رشد آن دانستند. در ادامه به راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی اشاره کردند و حضور بیش از پیش شیعیان جهان به خصوص مردم انقلابی و مومن کشورمان را عامل شکست دشمنان اسلام دانستند.

سردار فداء با قدردانی از حضور حجت الاسلام حنایی نژاد نماینده صندوق ذخیره بسیجیان در کارگاه آموزشی ابراز امیدواری کردند این صندوق موجب برکات بیشتر برای بسیجیان کشور باشد.

در ادامه جلسه سرهنگ دوم پاسدار مهدی واعظ ضمن تشکر و قدردانی از حضور مسئولین نواحی و همچنین نماینده صندوق ذخیره بسیجیان در سازمان بسیج، لزوم اطلاع رسانی خدمات صندوق به بسیجیان را یادآور شد و افزود هدف صندوق تکریم و حمایت از بسیجیان است و بیش از گذشته باید تلاش کنیم تا بسیجیان بیشتری مورد حمایت صندوق قرار گیرند و از خدمات آن بهره مند شوند.

کارگاه آموزشی با ایراد سخنرانی حجت الاسلام حنایی نژاد ادامه و ضمن تشریح اهداف و خدمات صندوق به سوالات مسئولین نواحی استان در رابطه با صندوق ذخیره بسیجیان پاسخ داد. همچنین برادر بسیجی سید محمد ضابط زاده با عنوان نماینده صندوق ذخیره بسیجیان در استان اصفهان به مسئولین سرمایه انسانی بسیج نواحی معرفی شدند.