پیام مدیر عامل صندوق ذخیره بسیجیان به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره بسیجیان دکتر احمد اسفندیاری رییس هییت مدیره و مدیرعامل صندوق به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفین در پیامی از خدمتگذاران بسیج قدردانی نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که بیش از چهل سال است که نهال انقلاب اسلامی تبدیل به سروی تناور و سایه گستر گردیده که خنکای سایه سار آن پناهگاه همه مستضعفین عالم گردیده است. در این مسیر پر فراز و نشیب، دشمنان و منافقان فتنه ها کردند که این نور عظیم را خاموش کنند، عداوت ها ورزیدند، غافل از اینکه دست خداوند فوق همه دست هاست و هم اوست که نور خود را در همه عالم می گستراند.

به اراده الهی و با تیز بینی پیر جمکران در اوج فتنه هایی که نهال انقلاب را در همه عرصه ها تهدید می کرد، حصاری حصین از مستضعفان و دلدادگان انقلاب اسلامی ساخته شد که شجره طیبه بسیج نام گرفت .

این زیبا ترین مولود مبارک انقلاب اسلامی،در بصیرت، عدالت خواهی، ظلم ستیزی ، مقاومت ، جانبازی و ایثار ، الگوی همه عدالت خواهان بیدار جهان گردید و سالهاست که این مدرسه عشق هزاران عارف نوجوان و جوان و پیر خود را مخلصانه و آگاهانه تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.

بسیج مستضعفین ، چهل بهار انقلاب را استوار و مستحکم مقاومت کرد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را با تقدیم سرو جان به نظاره نشست . اکنون که در آستانه گام دوم انقلاب تحت زعامت مولا و مقتدایمان امام خامنه ای (مدظله العالی) چون همیشه ، با ایمان ، استوار ، مصمم، سرشار از امید و همراه و همدل با تمام توان به سوی اهداف نورانی انقلاب جهانی اسلام ادامه مسیر می دهیم، چهل سالگی این برجسته ترین ثمره انقلاب اسلامی را به شما بسیجی دلداه راه امام خمینی(ره) و فدایی جان برکف ولایت که حقا برازنده نام پر افتخار بسیجی هستند و بر اساس فرمایش مولایمان امام خامنه ای (مدظله العالی) با ایمان و تفکر، آمادگی حضور در همه عرصه های نیاز انقلاب اسلامی را دارید، شاد باش و تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم تا همیشه در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) و فرماندهی امام خامنه ای (مدظله العالی) در راه خدمت گذاری و جانبازی برای انقلاب اسلامی استوار ، ثابت قدم و موفق باشید.

و من الله التوفیق
دکتر احمد اسفندیاری
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل