دیدار و تقدیر از معاون سرمایه انسانی بسیج – خدمت رسانی بیشتر به بسیجیان از سوی صندوق ذخیره بسیجیان

دکتر اسفندیاری در این جلسه به اهمیت نقش سازمان بسیج در اجرای ماموریت های صندوق اشاره نمود و یکی از مشکلات خدمت رسانی صندوق در دوره های گذشته را عدم تعامل مناسب بین صندوق و بسیج دانست و اعلام امیدواری کرد که با ادامه ی این همکاری بوجود آمده در سال جاری صندوق می تواند بیشترین و بهترین خدمات را به بسیجیان عضو ارایه نماید.

به گزارش روابط عمومی صندوق، دکتر احمد اسفندیاری مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان در جلسه ی فی مابین صندوق و سازمان بسیج مستضعفین مورخ ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۸ از همکاری های معاون محترم سرمایه انسانی بسیج جناب سرهنگ پاسدار حیدر بابااحمدی در اجرای برنامه های صندوق قدردانی کرد. اسفندیاری در این جلسه به اهمیت نقش سازمان بسیج در اجرای ماموریت های صندوق اشاره نمود و یکی از مشکلات خدمت رسانی صندوق در دوره های گذشته را عدم تعامل مناسب بین صندوق و بسیج دانست و اعلام امیدواری کرد که با ادامه ی این همکاری بوجود آمده در سال جاری صندوق می تواند بیشترین و بهترین خدمات را به بسیجیان عضو ارایه نماید. در این جلسه سرهنگ بابااحمدی به تشکیل کارگروه صندوق ذخیره بسیجیان در معاونت سرمایه انسانی بسیج اشاره نمود و صندوق را به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های خدمت رسانی به بسیجیان دانست که در خارج از سازمان بسیج و در بدنه ی دولت به جامعه هدف بر اساس قانون مصوب مجلس خدمت رسانی می نماید.

در این جلسه سرهنگ بابااحمدی از خدمت رسانی صندوق به بسیجیان از زحمات مدیرعامل و مدیران و کارکنان صندوق تشکر نمود و از دکتر اسفندیاری خواست تا با حفظ این تعامل و مشارکت که پس از سال ها به تازگی حاصل شده است در خدمت رسانی به بسیجیان که به حق خدمت شایانی به نظام جمهوری اسلامی داشته اند ، جلودار باشد و این لشکر مخلص خدا را خدمتگذاری نماید.