پیام تبریک مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان به مناسبت نوروز 1399

بسم الله الرحمن الرحیم “یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال” آمد ندای آسمان تا مرغ جان پران شود آمد بهار عاشقان تا خاکدان بستان شود هم سنگ لعل کان شود هم جسم جمله جان شود هم بحر پرگوهر شود هم شوره چون […]

بسم الله الرحمن الرحیم

“یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال”

آمد ندای آسمان تا مرغ جان پران شود آمد بهار عاشقان تا خاکدان بستان شود
هم سنگ لعل کان شود هم جسم جمله جان شود هم بحر پرگوهر شود هم شوره چون گوهر شود
اما دل اندر ابر تن چون برق ها رخشان شود گر چشم وجان عاشقان چون ابر طوفان بار شد


عرض سلام و احترام؛
با صلوات بر محمد و آل محمد؛ سال 1398 از جمله سال های ماندگار در تاریخ زرین ایران اسلامی عزیز خواهد بود. این سال با همبستگی و ایثار ملی در لرستان و خوزستان آغاز شد، با مقاومت بی نظیر ملت بصیر ایران در برابر همجمه ها و توطئه های همه شیاطین عالم به میانه رسید، با تقدیم عزیزترین و محبوب ترین سرباز وطن، رفیق خوب و عزیز امام امت، حاج قاسم عزیز به رسم قربانی برای آبیاری شجره طیبه انقلاب اسلامی ادامه یافت و با ابتلای ملت مقاوم ایران به ویروسی منحوس و مشکوک که البته از اراده الهی خارج نیست و حتما میدان مشق و تدریب و امتحان الهی است در حال پایان است. یقیناً همانطور که خداوند متعال وعده فرموده است: هیچ سختی بدون آسانی نیست و هیچ تلاش و ایثاری بدون پاداش نخواهد بود.
بنده، ایمان دارم که حاصل این سختی ها و مشقت هاو مقاومت ها، آبدیده تر شدن پولاد مستحکم انقلاب اسلامی برای مراحل بسیار مهم تر بعدی و بنیان گذاری حکومت جهانی حضرت حجت (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) خواهد بود.
باقلبی مالامال از توکل به حضرت باری تعالی و توسل به معصومین (سلام الله علیهم اجمعین) در آستانه حلول سال جدید شمسی از درگاه قادر متعال ظهور هرچه سریعتر منجی عالم (عج الله تعالی فی فرجه الشریف)، سلامتی و طول عمر امام عزیر حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)، نصرت و پیروزی مجاهدین و مدافعین حرم، وطن و سلامت را در ایران، فلسطین، عراق، سوریه، یمن، لبنان و سراسر جهان را خواستارم.
خاضعانه از محضر خداوند متعال برای مردم بزرگوار ایران اسلامی آرزوی سلامتی و بهروزی دارم و امیدوارم در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فی فرجه الشریف) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) در سال جهش تولید نیز هچون سال های گذشته موفق به خدمتگذاری، سربازی و جانبازی در راه اسلام باشید.

اللهم عجل لولیک الفرج
سایه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی) مستدام باد
دکتر احمد اسفندیاری